menu close menu

Kaçmayan Çorap Mark & Spencer’dan

Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

kacmayan-corap-marks-spencer

Soğuk kış günlerinde hem kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak hem de birbirinden farklı özellikleriyle sizi şaşırtacak çeşitleri ile Marks & Spencer çorap koleksiyonu tüm Marks & Spencer mağazalarında sizleri bekliyor.

Marks & Spencer çorap koleksiyonu her türlü giyim tarzınıza göre çözüm önerileri ve şıklığı fonksiyonellikle buluşturan tasarımları ile gardrobunuzda yerini alacak.

İster kış ister yaz aylarında kullanacağınız ‘kaçmaya dayanıklı çoraplar’ tam bir hayat kurtarıcı. İleri teknolojiyle tasarlanmış bu çoraplar kaçmayı oluşturan deliği durdurmak için kullanılan kafes yapısı sayesinde sizi stresten uzak tutacak.

Marks & Spencer çorap koleksiyonunda ki çeşitliliği sayesinde sizi yalnızca kaçan çorap derdinden değil kilo probleminden de uzak tutuyor. ‘vücut şekillendirici çoraplar’ sayesinde büyük bir dertten kurtuluyorsunuz…

Davetlere katılan bayanları da unutmayan Marks & Spencer’ın, burnu açık ayakkabı ile giyebilecekleri ‘burnu açık çoraplar’ı bu tarz giyim tarzına sahip bayanlar için tam bir kurtarıcı!

Yorgun geçen bir günün sonunda ayaklarınıza masaj yaptırmaya vakit bulamıyorsanız, Marks & Spencer’ın ‘ayağa masaj yapan çoraplar’ını denemenizi de tavsiye ederiz.

Özellikli çorap koleksiyonu’nda sizleri kışın sıcak yazın soğuk tutacak ‘vücut ısısına duyarlı çoraplar’, baylar için ‘fresh feet’ koku önleyen çoraplar, ‘cool and freshfeet’ serinletici çoraplar, klasik giyinmeyi seven baylar için ‘ipek keten ve ‘kaşmir’ çoraplar onlarca renk vemodel alternatifi ile Marks & Spencer mağazalarında sizleri bekliyor.

marks-spencer

Benzer Haberler

Haberler

2015 Bahar – Yaz Oje Trendleri

Tırnak boyama sanatı, bu bahar son trendlerle ...

Devamı

Havyar Manikür (Boncuklu Manikür) yeni trend, nasıl yapılır?

Boncuk veya boncuklu ojelerle yapılan havyar manikür ...

Devamı

Peeling

Peeling’in cildi yenileyici etkisi, gençleştirici etkiye de sahip.

Devamını Oku

Shellac Kalıcı Oje

Shellac, ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirdi.

Devamını Oku